BOWI - MR16 GU5.3 6W 3000K (BW0116)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a BOWI gyártótól 1160.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6033322 |
| Élettartam: | 35000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | MR16 |
| Fényáram: | 480 lm |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Névleges teljesítmény: | 6 W |
| Sugárzási szög: | 120 ° |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |