BOWI - ST64 E27 9W 2200K (BW0113)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a BOWI gyártótól 1940.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6027906 |
| Élettartam: | 35000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 840 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 9 W |
| Sugárzási szög: | 360 ° |
| Színhőmérséklet: | 2200 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |