Brilagi - A60 E27 10W 6500K (BG0209)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a BRILAGI gyártótól 1400.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6030976 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 900 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 10 W |
| Sugárzási szög: | 240 ° |
| Színhőmérséklet: | 6500 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |