BRILUM - E27 16W 4000K (B3332)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Brilum gyártótól 2490.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6030737 |
| Élettartam: | 20000 óra |
| Energiaosztály: | A++ |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 2000 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 16 W |
| Sugárzási szög: | 360 ° |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |