Commel - Led izzó A65 16W E27 4000K (305-816) - mamuth
0 / 5
0 / 5
1800 lm, A65, 4000 K A hagyományos izzólámpákhoz képest a LED izzók akár 85%-os energiamegtakarítást is elérhetnek. A 15 000 órás élettartam lehetővé teszi a hosszú távú használatot anélkül, hogy gyakori izzócserére lenne szükség, ezért a LED-es világítás a környezetvédelmi szempontból leginkább elfogadható világítási mód. A LED izzók előnye a CFL izzókkal szemben az alacsonyabb energiafogyasztás, a hosszabb élettartam és az ismételt be- és kikapcsolás okozta sérülésekkel szembeni ellenállás. A LED-ek nem tartalmaznak mérgező anyagokat (higany, ólom, gázok stb. ), nem bocsátanak ki káros UV- és infravörös sugárzást, mégis stabil megvilágítást biztosítanak villogás nélkül.
| Termék ID: | #6029281 |
| Cikkszám: | AD305-816 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energiaosztály: | E |
| Fényáram: | 1800 lumen |
| Feszültség: | 220-240 V- 50/60 Hz |
| Foglalat: | E27 |
| GARANCIA: | 24 hónap |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| Színhőmérséklet: | 4000K |
| Teljesítmény: | 16 W |
| TERMÉK ANYAGA: | fém/műanyag |
| TERMÉK SÚLYA: | 0,025 kg |
| Termék típus: | LED izzó |
| Világítási szög: | 220 ° |