Commel - LED izzó E14, 8W, 750lm, C37 gyertya, 3000K; 305-203 (305-203)
0 / 5
0 / 5
LED fényforrás E14, 8 W, 750 lm, C37 , 3000 K (melegfehér), 25 000 h, RA > 80, 220-240 V~ 50 Hz LED fényforrás E14, 8 W, 750 lm, C37 , 3000 K (melegfehér), 25 000 h, RA > 80, 220-240 V~ 50 Hz
| Termék ID: | #6027394 |
| Cikkszám: | 305-203 |
| Argep.hu export Kategória: | Izzó |
| Argep.hu export Warranty: | 2 év |
| Élettartam: | 25 000 óra |
| Felhasználás terület: | Beltéri |
| Feszültség: | 220 - 240 V |
| Foglalat típusa: | E14 |
| Garancia: | 2 év |
| IP minősítés: | IP20 |
| Kelvin: | 3000-3000 |
| Lumen: | 750lm |
| Színhőmérskélet: | Meleg fehér (3000K) |
| Teljesítmény: | 8w |
| Típus: | C37 |