Commel - LED izzó E27, 11W, A60, 3-lépésben állítható színhőmérséklet, 3000-6500 (305-162)
0 / 5
0 / 5
3-step CCT change fényforrás E27, 11 W, 1050 lm, A60, 3000 K / 4000 K / 6500 K, 25 000 h, RA > 80, 220-240 V~ 50 Hz 3-step CCT change fényforrás E27, 11 W, 1050 lm, A60, 3000 K / 4000 K / 6500 K, 25 000 h, RA > 80, 220-240 V~ 50 Hz
| Termék ID: | #6027466 |
| Cikkszám: | 305-162 |
| Argep.hu export Kategória: | Izzó |
| Argep.hu export Warranty: | 2 év |
| Élettartam: | 25 000 óra |
| Felhasználás terület: | Beltéri |
| Feszültség: | 220 - 240 V |
| Foglalat típusa: | E27 |
| Garancia: | 2 év |
| IP minősítés: | IP20 |
| Lumen: | 1050lm |
| Színhőmérskélet: | Állítható (3000K-6500K) |
| Teljesítmény: | 11w |
| Típus: | E27 |