Commel - LED izzó E27, 6W, 640lm, A60, 3000K; 305-103 (305-103)
0 / 5
0 / 5
LED fényforrás E27, 6 W, 640 lm, A60, 3000 K (melegfehér), 25 000 h, RA > 80, 220-240 V~ 50 Hz LED fényforrás E27, 6 W, 640 lm, A60, 3000 K (melegfehér), 25 000 h, RA > 80, 220-240 V~ 50 Hz
| Termék ID: | #6029429 |
| Cikkszám: | 305-103 |
| Argep.hu export Kategória: | Izzó |
| Argep.hu export Warranty: | 2 év |
| Élettartam: | 25 000 óra |
| Felhasználás terület: | Beltéri |
| Feszültség: | 220 - 240 V |
| Foglalat típusa: | E27 |
| Garancia: | 2 év |
| IP minősítés: | IP20 |
| Kelvin: | 3000-3000 |
| Lumen: | 640lm |
| Színhőmérskélet: | Meleg fehér (3000K) |
| Teljesítmény: | 6w |
| Típus: | E27 |