Commel - LED izzó GU10, 7W, 540lm, 4000K; 305-312 (305-312)
0 / 5
0 / 5
LED fényforrás GU10, 7 W, 540 lm, 4000 K (természetes fehér), 25 000 h, RA > 80, 220-240 V~ 50 Hz LED fényforrás GU10, 7 W, 540 lm, 4000 K (természetes fehér), 25 000 h, RA > 80, 220-240 V~ 50 Hz
| Termék ID: | #6028913 |
| Cikkszám: | 305-312 |
| Argep.hu export Kategória: | Izzó |
| Argep.hu export Warranty: | 2 év |
| Élettartam: | 25 000 óra |
| Felhasználás terület: | Beltéri |
| Feszültség: | 220 - 240 V |
| Foglalat típusa: | GU10 |
| Garancia: | 2 év |
| IP minősítés: | IP20 |
| Kelvin: | 4000-4000 |
| Lumen: | 540lm |
| Színhőmérskélet: | Nappali fehér (4000K) |
| Teljesítmény: | 7w |
| Típus: | GU10 |