Commel - LED izzó GU5.3, MR16, 6W, 480lm, 4000K; 305-412 (305-412)
0 / 5
0 / 5
LED fényforrás GU5.3, MR16, 6 W, 480 lm, 4000 K (természetes fehér), 25 000 h, RA > 80, 12 V LED fényforrás GU5.3, MR16, 6 W, 480 lm, 4000 K (természetes fehér), 25 000 h, RA > 80, 12 V
| Termék ID: | #6029576 |
| Cikkszám: | 305-412 |
| Argep.hu export Kategória: | Izzó |
| Argep.hu export Warranty: | 2 év |
| Élettartam: | 25 000 óra |
| Felhasználás terület: | Beltéri |
| Feszültség: | 12 V |
| Foglalat típusa: | MR16 |
| Garancia: | 2 év |
| IP minősítés: | IP20 |
| Kelvin: | 4000-4000 |
| Lumen: | 480lm |
| Színhőmérskélet: | Nappali fehér (4000K) |
| Teljesítmény: | 6w |
| Típus: | MR16 |