CONLIGHT - 0, 12W 3000K G4 LED fényforrás Conlight (CON 782 1200)
0 / 5
0 / 5
nem használható fényerő-szabályzóval! Elektronikus kapcsolóval, mozgásérzékelővel üzemeltetve élettartama jelentősen csökkenhet! Halogének elektronikus traszformátorával nem használható. Használjon LED-meghajtót, vagy vasmagos transzformátort!
| Termék ID: | #6028759 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 3 Lumen |
| Foglalat: | G4 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 5mm x 5mm |
| Működtető feszültség: | 12V |
| Sugárzási szög: | 90° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 0,12W |