DOMENOLED - DOMENO ID-34 LED izzó GU10 5W semleges fehér (ID-34)
0 / 5
0 / 5
A modernkori LED izzók már 100%-ban helyettesíthetik a hagyományos és a halogén izzókat, felhasználásuk pedig nagyon sok előnnyel jár. Fogyasztásuk lényegesen kevesebb, élettartalmuk sokkal hosszabb, fényerejük pedig akár nagyobb is lehet. A hagyományos energiatakarékos izzókkal szemben felkapcsolás után azonnal teljes fényerőt bocsájt ki, a kapcsolgatásra pedig érzéketlen. Egy LED izzó közel sem melegszik annyira, mint egy hagyományos izzó, ezáltal biztonságosabb. DOMENO ID-34 LED izzó GU10 5W semleges fehér
| Termék ID: | #6031413 |
| Átmérő: | 5 cm |
| Élettartam: | Kb.: 30.000 óra |
| Fény színe: | Semleges fehér 4000k |
| Fényerő: | 450lm |
| Foglalat típusa: | GU10 5W |
| IP védettségi fokozat: | IP20 |
| Méret: | 5,6 cm |
| Modell: | ID-34 |
| Szórásszög: | 120 fok |
| Tanúsítvány: | CE, RoHS |
| Tápfeszültség: | 220-240V |