Ecolite - E40 50W (EC0087)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Ecolite gyártótól 11190.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6030263 |
| Élettartam: | 50000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E40 |
| Fényáram: | 4050 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 50 W |
| Színhőmérséklet: | 5000 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |