ECOPLANET - E14 C37 LED izzó 10W 850lm 4500K semleges fehér - 70W-nak megfelelő (EP0140)
0 / 5
0 / 5
E14-es foglalatú, vagy a köznyelvben "mignon" izzónak hívott LED fényforrás, 70W-nak megfelelő. A LED technológiás fényforrások, jobban viselik a ki-be kapcsolást és élettartamuk is jelentősen hosszabb a hagyományos izzókénál, 20-25000 órányi élettartamukkal gazdaságos üzemeltetést biztosítanak. Gyártó: EkoPlanet Cikkszám: EP0140 Teljesítmény: 10W Fény áram: 850lm Fényszín: semleges fehér Színhőmérséklet: 4500K Feszültség: ~2 30V / 50-60Hz Foglalat: E14 Kivitel: C37 Kisugár zási szög: 180º CRI index: Ra>80 Méret: ø37mm x 105mm Szabályozható: Ne m Szín: Fehér An yaga: Műanyag Átlagos élettartam: 25000 óra Tanusítványok: CE, RoHS Alternatív cikksz. : BRG_MZ0322_4473
| Termék ID: | #6028388 |
| Átmérő: | 37 mm |
| Dimmelhető: | Nem |
| Energiaosztály: | E |
| Facebook kategória: | 915 |
| Fényáram: | 850lm |
| Fényforrás forma: | C37 |
| Fényszín: | Semleges fehér |
| Feszültség: | 230V |
| Foglalat típusa: | E14 |
| Izzó színhőmérséklete: | Semleges fehér |
| Izzó teljesítménye: | 10W |
| Kategória: | Fényforrás - Izzó |
| Színhőmérséklet: | 4500K |
| Teljesítmény: | 10W |
| Típus: | C37 |