EGLO - 10762 LED-es fényforrás E27 G45 4W 3000K 1 db (10762)
0 / 5
0 / 5
Kizárólag a készlet erejéig vagy visszavonásig! Más kedvezménnyel, akcióval vagy kuponkóddal nem összevonható! A készletkisöprő akciós termékek között előfordulhat doboz nélküli bemutatódarab vagy esztétikai sérült termék, ezért tudjuk ennyire alacsony áron adni, kérdés esetén keresd vevőszolgálatunkat! Eglo 10762 LED-es fényf E27 G45 4W 3000K 1 db
| Termék ID: | #6028411 |
| Cikkszám: | 153198 |
| EAN kód: | 9002759107628 |
| Bp, Albertirsai úti raktár: | 2 |
| Energiaosztály: | G |
| Fényáram: | 320 lm |
| Fényforrás típusa: | E27-LED-G45 |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 5 év gyártói garancia |
| Készlet elérhetőség: | Azonnal készletről átvehető |
| Kiszerelés: | 1 darab |
| Min. rendelhető mennyiség: | 1 |
| Műszaki adatok: | 1X4W |
| Színhőmérséklet: | 3000 k |
| Teljesítmény: | 4 W |