EGLO - 11849 LED fényforrás E27-T40 1x3W 1600K 90Lm (11849)
0 / 5
0 / 5
Kizárólag a készlet erejéig vagy visszavonásig! Más kedvezménnyel, akcióval vagy kuponkóddal nem összevonható! A készletkisöprő akciós termékek között előfordulhat doboz nélküli bemutatódarab vagy esztétikai sérült termék, ezért tudjuk ennyire alacsony áron adni, kérdés esetén keresd vevőszolgálatunkat! Eglo 11849 LED ff E27-T40 1x3W 1600K 90Lm
| Termék ID: | #6030259 |
| Cikkszám: | 171973 |
| EAN kód: | 9002759118495 |
| Bp, Albertirsai úti raktár: | 7 |
| Energiaosztály: | G |
| Fényáram: | 90 lm |
| Fényforrás típusa: | E27-LED-T40 |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 5 év gyártói garancia |
| Készlet elérhetőség: | Azonnal készletről átvehető |
| Kiszerelés: | 1 darab |
| Min. rendelhető mennyiség: | 1 |
| Műszaki adatok: | 1X3W |
| Színhőmérséklet: | 1600 k |
| Teljesítmény: | 3 W |