EGLO - ST64 E27 2700K 806lm (11757)
0 / 5
0 / 5
11596 EGLO E27-LED-ST64 7 W extra meleg fehér fényforrás. Felhasználás Csillárok Fali lámpák Hotelek, Bárok Kiállító standok Asztali lámpa Termék előnyei Alacsony hőveszteség Extrém hosszú élettartam Nincs UV és Infravörös sugárzás Közvetlen csere a hagyományos égők helyett 80%-kal kevesebb energiafogyasztás a hagyományos izzókkal szemben Műszaki adatok Általános adatok Foglalat: E27 ST64 LED típus: SMD LED Élettartam: 25.000 óra Kapcsolási ciklus: 15.000 Elektromos adatok Teljesítmény: 7 W Kiváltott halogén lámpa: 60 W Feszültség: 220-240V Üzemi áram: 60 mA Frekcenica: 50/60Hz Teljesítmény tényező: >0,5 Energiafogyasztás: 7 kW/1000 óra Színvisszaadási index: ≥ 80 Ra Fény technika Fény szín: extra meleg fehér Szín hőfok: 2700K Fényerő: 806lm Energiahatékonyság: 115W/L Fényerőszabályzás: Nem dimmelhető Képességek IP védelem: IP20 Tanúsítványok: CE. RoHS Energiaosztály: A++ Méretek Átmérő: 64 mm Hossz: 140 mm
| Termék ID: | #6030063 |
| Energiaosztály: | E |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 806 lm |
| Névleges teljesítmény: | 7 W |
| Szabályozható: | Igen |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Típus: | LED izzó |