Eko-Light - E14 G45 LED izzó 5W 400lm 3000K meleg fehér - 40W-nak megfelelő (EKZA0210)
0 / 5
0 / 5
E14-es foglalatú, vagy a köznyelvben "mignon" izzónak hívott LED fényforrás, 40W-nak megfelelő. A LED technológiás fényforrások, jobban viselik a ki-be kapcsolást és élettartamuk is jelentősen hosszabb a hagyományos izzókénál, 20-25000 órányi élettartamukkal gazdaságos üzemeltetést biztosítanak. Gyártó: Eko-Light Cikkszám: EKZA0210 Teljesítmény: 5W Fén yáram: 400lm Fényszín: meleg fehér Színhőmérséklet: 3000K Feszültség: ~2 30V / 50-60Hz Foglalat: E14 Kivitel: G45 Kisugár zási szög: 200º CRI index: Ra>80 Méret: ø45mm x 80mm Szabályozható: Nem Szín: Fehér Any aga: Műanyag Átlagos élettartam: 20000 óra Tanusítványok: CE, RoHS
| Termék ID: | #6028502 |
| EAN kód: | 5902693802105 |
| Átmérő: | 45 mm |
| Dimmelhető: | Nem |
| Energiaosztály: | G |
| Facebook kategória: | 915 |
| Fényáram: | 400lm |
| Fényforrás forma: | G45 |
| Fényszín: | Meleg fehér |
| Feszültség: | 230V |
| Foglalat típusa: | E14 |
| Izzó színhőmérséklete: | Meleg fehér |
| Izzó teljesítménye: | 5W |
| Kategória: | Fényforrás - Izzó |
| Színhőmérséklet: | 3000K |
| Teljesítmény: | 5W |
| Típus: | G45 |