Eko-Light - E27 A60 LED izzó 11W 1055lm 4000K semleges fehér - 75W-nak megfelelő (EKZA7797)
0 / 5
0 / 5
Energiatakarékos LED izzó 75W-nak megfelelő Gyártó: Eko-Light Cikkszám: EKZA7797 Teljesítmény: 11W Fé nyáram: 1055lm Fényszí n: semleges fehér Színhőmérséklet: 4000K Feszültség: ~2 30V / 50-60Hz Foglalat: E27 Kivitel: A60 Kisugár zási szög: 240º CRI index: Ra>80 Méret: ø60mm x 110mm Szabályozható: Ne m Szín: Fehér An yaga: Műanyag Átlagos élettartam: 25000 óra Tanusítványok: CE, RoHS
| Termék ID: | #6031476 |
| EAN kód: | 5902693777977 |
| Átmérő: | 60 mm |
| Dimmelhető: | Nem |
| Energiaosztály: | A |
| Facebook kategória: | 915 |
| Fényáram: | 1055lm |
| Fényforrás forma: | A60 |
| Fényszín: | Semleges fehér |
| Feszültség: | 230V |
| Foglalat típusa: | E27 |
| Izzó színhőmérséklete: | Semleges fehér |
| Izzó teljesítménye: | 11W |
| Kategória: | Fényforrás - Izzó |
| Színhőmérséklet: | 4000K |
| Teljesítmény: | 11W |
| Típus: | A60 |