Eko-Light - E27 A60 LED izzó filament 5W 600lm 4000K semleges fehér - 48W-nak megfelelő (EKZF940)
0 / 5
0 / 5
Energiatakarékos LED izzó 48W-nak megfelelő Gyártó: Eko-Light Cikkszám: EKZF940 Teljesítmény: 5W Fény áram: 600lm Fényszín: természetes fehér Színhőmérséklet: 4000K Feszültség: ~2 30V / 50-60Hz Foglalat: E27 Kivitel: A60 CRI index: Ra>80 Méret: ø60mm x 108mm Szabályozható: Ne m Szín: Víztiszta Anyaga: Üveg Átlagos élettartam: 25000 óra Tanusítványok: CE, RoHS
| Termék ID: | #6030758 |
| EAN kód: | 5902693740940 |
| Átmérő: | 60 mm |
| Energiaosztály: | E |
| Facebook kategória: | 915 |
| Fényáram: | 600lm |
| Fényforrás forma: | A60 |
| Fényszín: | Semleges fehér |
| Feszültség: | 230V |
| Foglalat típusa: | E27 |
| Izzó színhőmérséklete: | Semleges fehér |
| Izzó teljesítménye: | 5W |
| Kategória: | Fényforrás - Izzó |
| Színhőmérséklet: | 4000K |
| Teljesítmény: | 5W |
| Típus: | A60 |