Eko-Light - E27 A60 LED izzó filament 8W 1055lm 4000K semleges fehér - 75W-nak megfelelő (EKZF8013)
0 / 5
0 / 5
Energiatakarékos LED izzó 75W-nak megfelelő Gyártó: Eko-Light Cikkszám: EKZF8013 Teljesítmény: 8W Fén yáram: 1055lm Fényszín : semleges fehér Színhőmérséklet: 4000K Feszültség: ~2 30V / 50-60Hz Foglalat: E27 Kivitel: A60 CRI index: Ra>80 Méret: ø60mm x 108mm Szabályozható: Ne m Szín: Víztiszta Anyaga: Üveg Átlagos élettartam: 25000 óra Tanusítványok: CE, RoHS
| Termék ID: | #6031105 |
| EAN kód: | 5902693780137 |
| Átmérő: | 60 mm |
| Energiaosztály: | E |
| Facebook kategória: | 915 |
| Fényáram: | 1055lm |
| Fényforrás forma: | A60 |
| Fényszín: | Semleges fehér |
| Feszültség: | 230V |
| Foglalat típusa: | E27 |
| Izzó színhőmérséklete: | Semleges fehér |
| Izzó teljesítménye: | 8W |
| Kategória: | Fényforrás - Izzó |
| Színhőmérséklet: | 4000K |
| Teljesítmény: | 8W |
| Típus: | A60 |