Eko-Light - E27 C37 Filament LED izzó 4W 400lm 2700K meleg fehér - 35W-nak megfelelő (EKZF003)
0 / 5
0 / 5
Energiatakarékos meleg fehér fényű LED izzó Gyártó: Eko-Light Cikkszám: EKZF003 Teljesítmény: 4W Fény áram: 400lm Fényszín: meleg fehér Színhőmérséklet: 2700K Feszültség: ~2 30V / 50-60Hz Foglalat: E27 Kivitel: C37 Kisugár zási szög: 200º CRI index: Ra>80 Méret: ø35mm x 93mm Szabályozható: Nem Szín: Átlátszó Anyaga: Üveg Átlagos élettartam: 20000 óra Tanusítványok: CE, RoHS
| Termék ID: | #6033152 |
| EAN kód: | 5902693733003 |
| Átmérő: | 37 mm |
| Facebook kategória: | 915 |
| Fényáram: | 400lm |
| Fényforrás forma: | C37 |
| Fényszín: | Meleg fehér |
| Feszültség: | 230V |
| Foglalat típusa: | E27 |
| Izzó színhőmérséklete: | Meleg fehér |
| Izzó teljesítménye: | 4W |
| Kategória: | Fényforrás - Izzó |
| Színhőmérséklet: | 2700K |
| Teljesítmény: | 4W |
| Típus: | C37 |