Eko-Light - E27 C37 LED izzó 7W 600lm 6000K hideg fehér - 55W-nak megfelelő (EKZA0214)
0 / 5
0 / 5
Energiatakarékos hideg fehér fényű LED izzó Gyártó: Eko-Light Cikkszám: EKZA0214 Teljesítmény: 7W Fén yáram: 600lm Fényszín: hideg fehér Színhőmérséklet: 6000K Feszültség: ~2 30V / 50-60Hz Foglalat: E27 Kivitel: C37 Kisugár zási szög: 200º CRI index: Ra>80 Méret: ø37mm x 100mm Szabályozható: Ne m Szín: Fehér An yaga: Műanyag Átlagos élettartam: 20000 óra Tanusítványok: CE, RoHS
| Termék ID: | #6030313 |
| EAN kód: | 5902693802143 |
| Átmérő: | 37 mm |
| Dimmelhető: | Nem |
| Facebook kategória: | 915 |
| Fényáram: | 600lm |
| Fényforrás forma: | C37 |
| Fényszín: | Hideg fehér |
| Feszültség: | 230V |
| Foglalat típusa: | E27 |
| Izzó színhőmérséklete: | Hideg fehér |
| Izzó teljesítménye: | 7W |
| Kategória: | Fényforrás - Izzó |
| Színhőmérséklet: | 6000K |
| Teljesítmény: | 7W |
| Típus: | C37 |