Eko-Light - E27 G125 Vintage LED izzó 6W 700lm 2700K meleg fehér - 45W-nak megfelelő (EKZF8016)
0 / 5
0 / 5
Energiatakarékos Vintage LED izzó, dekorációs, és valós világítási célokra, 45W-nak megfelelő. Gyártó: Eko-Light Cikkszám: EKZF8016 Teljesítmény: 6W Fén yáram: 700lm Fényszín: meleg fehér Színhőmérséklet: 2700K Feszültség: ~2 30V / 50-60Hz Foglalat: E27 Kivitel: G125 CRI index: Ra>80 Méret: ø125mm x 175mm Szabályozható: Ne m Szín: Amber / Borostyán Anyaga: Üveg Átlagos élettartam: 25000 óra Tanusítványok: CE, RoHS
| Termék ID: | #6033566 |
| EAN kód: | 5902693780168 |
| Átmérő: | 125 mm |
| Energiaosztály: | A |
| Facebook kategória: | 915 |
| Fényáram: | 700lm |
| Fényforrás forma: | G125 |
| Fényszín: | Meleg fehér |
| Feszültség: | 230V |
| Foglalat típusa: | E27 |
| Izzó színhőmérséklete: | Meleg fehér |
| Izzó teljesítménye: | 6W |
| Kategória: | Fényforrás - Izzó |
| Színhőmérséklet: | 2700K |
| Teljesítmény: | 6W |
| Típus: | G125 |