Eko-Light - E27 LED izzó szabályozható 100%/50%/25% 9W 820lm 3000K (EKZA8000)
0 / 5
0 / 5
Nem-nem, most a százalék jelek nem az akciót jelentik, hanem egy klasszikusnak tűnő izzó, hihetetlen funkcióját! A világítás intenzitását normál fali kapcsolóval, az izzó be- és kikapcsolásával állíthatjuk be, 100% 50% és 25% tartományban. Ez a funkció lehetővé teszi, hogy a felhasználási igényekhez igazítsuk a fényerőt, legyen szó akár olvasásról vagy hangulatfényről egy romantikus estéhez! Pincehideg száraz fehérbort ajánlunk mellé! :) Gyártó: Eko-Light Cikkszám: EKZA8000 Teljesítmény: 9W Fén yáram: 820lm Fényszín: meleg fehér Színhőmérséklet: 3000K Feszültség: ~2 30V / 50-60Hz Foglalat: E27 Kivitel: A60 Kisugár zási szög: 240º CRI index: Ra>80 Méret: ø60mm x 110mm Szabályozható: 10 0% / 50% / 25% Szín: Fehér Anyaga: Műanyag Átlagos élettartam: 25000 óra Tanusítványok: CE, RoHS
| Termék ID: | #6028140 |
| EAN kód: | 5902693780007 |
| Átmérő: | 60 mm |
| Dimmelhető: | 100% 50% 25% |
| Energiaosztály: | A |
| Facebook kategória: | 915 |
| Fényáram: | 820lm |
| Fényforrás forma: | A60 |
| Fényszín: | Meleg fehér |
| Feszültség: | 230V |
| Foglalat típusa: | E27 |
| Izzó színhőmérséklete: | Meleg fehér |
| Izzó teljesítménye: | 9W |
| Kategória: | Fényforrás - Izzó |
| Színhőmérséklet: | 3000K |
| Teljesítmény: | 9W |
| Típus: | A60 |