Eko-Light - MINI GU10 izzó LED 3W 150lm 4000K semleges fehér (EKZA9598) (EKZA9598)
0 / 5
0 / 5
Energiatakarékos speciális Mini GU10 izzó vékony felépítésű lámpákba. Gyártó: Eko-Light Cikkszám: EKZA9598 Teljesítmény: 3W Fén yáram: 150lm Fényszín: természetes / semleges fehér Színhőmérséklet: 4000K Feszültség: ~2 30V / 50-60Hz Foglalat: MINI GU10 CRI index: Ra>80 Szabályozha tó: Nem Szín: F ehér Anyaga: Műanyag Védelem: IP20 Átla gos élettartam: 20000 óra Tanusítványok: CE, RoHS
| Termék ID: | #6027990 |
| EAN kód: | 5902693795988 |
| Energiaosztály: | G |
| Facebook kategória: | 915 |
| Fényáram: | 150lm |
| Fényszín: | Semleges fehér |
| Feszültség: | 230V |
| Foglalat típusa: | MINI GU10 |
| Izzó színhőmérséklete: | Semleges fehér |
| Kategória: | Fényforrás - Izzó |
| Színhőmérséklet: | 4000K |
| Teljesítmény: | 3W |