Eko-Light - Smart WIFI okos LED izzó E27 8W 900lm A60 RGBW EKSM6659 (EKSM6659)
0 / 5
0 / 5
Okostelefonról vezérelhető energiatakarékos LED izzó. Funkciók: - ki-be kapcsolás, - fényerő változtatás 5-100% (dimmelés), - színhőmérséklet változtatás 2700-6500K, - 16 millió szín RGB Gyártó: Eko-Light Cikkszám: EKSM6659 Teljesítmény: 8W Fén yáram: 900lm Színhőmé rséklet: 2700-6500K + RGB Feszültség: ~230V / 50-60Hz Foglalat: E27 Kivitel: A60 Kisugár zási szög: 180º CRI index: Ra>80 Méret: ø60mm x 110mm Dimmelés: Igen Szín: Fehér Anyaga: Műanyag Átlagos élettartam: 35000 óra Tanusítványok: CE, RoHS
| Termék ID: | #6027593 |
| EAN kód: | 5902693776659 |
| Átmérő: | 60 mm |
| Dimmelhető: | Igen |
| Facebook kategória: | 915 |
| Fényáram: | 900lm |
| Fényforrás forma: | A60 |
| Fényszín: | RGBW |
| Feszültség: | 230V |
| Foglalat típusa: | E27 |
| Izzó teljesítménye: | 8W |
| Kategória: | Fényforrás - Izzó |
| Magasság: | 11 cm |
| Szabályozható fényerősség: | Igen |
| Színhőmérséklet: | 2700K - 6500K + RGB |
| Teljesítmény: | 8W |
| Típus: | A60 |
| Wifi: | Igen |