ELDLUX - LED fényforrás G4 12v 1.5W 150lm 6500K 3DB/csomag (G4-1-5W-001-6)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #6030109 |
| EAN kód: | 8051577593268 |
| Anyag: | Műanyag |
| Átmérő (mm): | 10 mm |
| Élettartam (óra): | 20000 óra |
| Fényszín: | Hideg fehér |
| Feszültség (V): | 12 V |
| Foglalat: | G4 |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Kapcsolási ciklus: | 10000 |
| LED csip típus: | SMD LED |
| Lumen (lm): | 150 lm |
| Magasság (mm): | 33 mm |
| Sugárzási szög: | 300° |
| Szabályozható: | Nem |
| Szín: | Átlátszó |
| Színhőmérséklet (K): | 6500 K |
| Színváltoztatható: | Nem |
| Színvisszaadás (CRI): | Ra ≥80 |
| Teljesítmény (W): | 1.5 W |