ELDLUX - LED izzó E27 230V 22w 2270lm 4000k (G125-09N)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #6027641 |
| Anyag: | Műanyag |
| Átmérő (mm): | 125 mm |
| Élettartam (óra): | 20000 óra |
| Fényszín: | Természetes fehér |
| Feszültség (V): | 230 V |
| Foglalat: | E27 |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Kapcsolási ciklus: | 12500 |
| LED csip típus: | SMD LED |
| Lumen (lm): | 2270 lm |
| Magasság (mm): | 172 mm |
| Működési hőmérséklet (℃): | -10℃ - +40℃ |
| Sugárzási szög: | 180° |
| Szabályozható: | Nem |
| Szín: | Fehér |
| Színhőmérséklet (K): | 4000 K |
| Színváltoztatható: | Nem |
| Színvisszaadás (CRI): | Ra ≥80 |
| Teljesítmény (W): | 22 W |
| Típus: | G125 |