ELDLUX - LED izzó G24D-3 15W 1500lm 4000K (G24-15W-N)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #6027333 |
| EAN kód: | 8051577511552 |
| Anyag: | Alumínium, Műanyag, Üveg |
| Átmérő (mm): | 34 mm |
| Fényszín: | Természetes fehér |
| Feszültség (V): | 230 V |
| Foglalat: | G24D-3 |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| LED csip típus: | SMD LED |
| Lumen (lm): | 1500 lm |
| Magasság (mm): | 172 mm |
| Sugárzási szög: | 360° |
| Szabályozható: | Nem |
| Szín: | Átlátszó |
| Színhőmérséklet (K): | 4000 K |
| Színváltoztatható: | Nem |
| Színvisszaadás (CRI): | Ra ≥80 |
| Teljesítmény (W): | 15 W |