ELDLUX - LED izzó G9 3.5W 320lm 3000K (G9-10C)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #6027634 |
| EAN kód: | 8051577511705 |
| Anyag: | Műanyag |
| Élettartam (óra): | 20000 óra |
| Fényszín: | Meleg fehér |
| Feszültség (V): | 230 V |
| Foglalat: | G9 |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Kapcsolási ciklus: | 10000 |
| LED csip típus: | SMD LED |
| Lumen (lm): | 320 lm |
| Szabályozható: | Nem |
| Szín: | Fehér |
| Színhőmérséklet (K): | 3000 K |
| Színváltoztatható: | Nem |
| Színvisszaadás (CRI): | Ra ≥80 |
| Teljesítmény (W): | 3.5 W |