ELDLUX - LED izzó G9 4W 480lm 3000K CRI≥80 Ø16x50mm (G9-4W-CE3-3)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932 Márka UNIVERSO EAN 8051577593398 Átmérő (mm) 16 mm Magasság (mm) 50 mm Anyag Műanyag Szín Fehér Foglalat G9 LED csip típus SMD LED Teljesítmény (W) 4 W Feszültség (V) 230 V Lumen (lm) 480 lm Színhőmérséklet (K) 3000 K Fényszín Meleg fehér Színvisszaadás (CRI) Ra ≥80 Szabályozható Nem Színváltoztatható Nem Sugárzási szög 300° Élettartam (óra) 20000 óra Kapcsolási ciklus 10000 IP védettség IP20 Jótállás (év) 1 év Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 E Cikkszám G9-4W-CE3-3
| Termék ID: | #6030134 |
| EAN kód: | 8051577593398 |
| Anyag: | Műanyag |
| Átmérő (mm): | 16 mm |
| Élettartam (óra): | 20000 óra |
| Fényszín: | Meleg fehér |
| Feszültség (V): | 230 V |
| Foglalat: | G9 |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Kapcsolási ciklus: | 10000 |
| LED csip típus: | SMD LED |
| Lumen (lm): | 480 lm |
| Magasság (mm): | 50 mm |
| Sugárzási szög: | 300° |
| Szabályozható: | Nem |
| Szín: | Fehér |
| Színhőmérséklet (K): | 3000 K |
| Színváltoztatható: | Nem |
| Színvisszaadás (CRI): | Ra ≥80 |
| Teljesítmény (W): | 4 W |