ELDLUX - LED izzó GU10 3w 285lm 3000K (GU10103WW)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #6033851 |
| EAN kód: | 5999569615938 |
| Anyag: | Műanyag |
| Átmérő (mm): | 50 mm |
| Élettartam (óra): | 30000 óra |
| Fényszín: | Meleg fehér |
| Feszültség (V): | 230 V |
| Foglalat: | GU10 |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év, 6 hónap |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Kapcsolási ciklus: | 15000 |
| LED csip típus: | SMD LED |
| Lumen (lm): | 285 lm |
| Magasság (mm): | 55 mm |
| Működési hőmérséklet (℃): | -20℃ - +45℃ |
| Névleges áram (A): | 27 mA |
| Sugárzási szög: | 220° |
| Szabályozható: | Nem |
| Szín: | Fehér |
| Színhőmérséklet (K): | 3000 K |
| Színváltoztatható: | Nem |
| Színvisszaadás (CRI): | Ra ≥80 |
| Teljesítmény (W): | 3 W |
| Típus: | GU10 |