ELLA G9/230V Ledes lámpatest + búrák + 5 db G9 3W=25W melegfehér LED izzó
0 / 5
0 / 5
SZETTBEN OLCSÓBB: 25% kedvezmény! ELLA hajlítható és forgatható fém "gégecsöves" matt króm lámpatest G9/230V-os LED fényforrások befogadására. 5 darab fehér és 5 darab különböző színű búrával. Előbbiekkel használhatja a lámpatestet nappaliban, hálóban, a színes búrákkal ideális lehet a gyerekszobában. Falra és mennyezetre szerelhető igazán elegáns és kedvező árú lámpatest. A csomag tartalmazza a lámpatestet G9-es aljzattal, csavart, tiplit a felrögzítéshez, az 5 darabLED G9/230V-os 3W=25W 245 lumen LED izzót. Természetesen választhat bele bármely más G9/230V-os izzót is. A lámpatest előnye, hogy a fényforrás cserélhető benne. Ajánlás: A gyárilag hozzájáró LED fényforrással 25 W-os körték, izzók kiváltására. Megtakarítás az Ön villanyszámlájában: 123000, - Ft 35 W-os hagyományos halogén égőről történő csere esetén (25.000 óra teljes élettartam alatt, 45 Ft/kWh díjnál): - 25 W-os hagyományos halogén égő 28125 Ft-ot, - a 3W=25W G9 LED izzó 3375 Ft-ot fogyaszt. A LED fényforrások általános, körülbelüli megtérülése: - napi 4 óra használat mellett kb. 1,5 év, - napi 12 óra használat mellett kb. 6 hónap.
| Termék ID: | #6030113 |
| Búra típusa: | lencse |
| Dimmerelhetőség: | nem |
| Élettartam: | 25.000 óra |
| ELLA lámpatest foglalat típusa és szinonimái: | G9/230V, tűs |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fényáram: | 245 lumen |
| Feszültség: | AC 230V |
| Foglalat típusa és szinonimái: | G9/230V, tűs |
| Garancia: | 12 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen, legalább 15.000 fel/le kapcsolás a teljes élettartam alatt |
| Lencse típusa: | plexi |
| Maximális fényerő elérése: | kevesebb, mint 0,5 mp |
| Méretek: | 220 mm hosszú, 620 mm magas, 180 mm átmérőjű a talpa |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | melegfehér, 3000 Kelvin |
| Szórásszög: | kb. 270° |
| Teljesítményfelvétel: | 3 W |
| Teljesítménytényező: | 0,5 |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP20, beltérre |