ELMARK - 10W 4000K E27 12V LED fényforrás Elmark (ELM 99LED842W)
0 / 5
0 / 5
Dimmelhető Dali driverrel: 99DALI12012DC - DALI, Push funkciós tompítás 99DALI15024DC - DALI, Push funkciós tompítás
| Termék ID: | #6033611 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | Igen |
| Fényáram: | 800 Lumen |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 3 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 60 mm x 127 mm |
| Működtető feszültség: | 12V |
| Sugárzási szög: | 180° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 10W |