ELMARK - 11W 6500K 38° GU10 COB LED fényforrás Elmark (ELM 99LED833HECW)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6029120 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 1200 Lumen |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 50mm x 80mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 38° |
| Színhőmérséklet: | hideg fehér |
| Teljesítmény: | 11W |