ELMARK - 20W 4000-4300K E27 LED fényforrás Elmark (ELM 99LED748NEW)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6027777 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 2200 Lumen |
| Fényforrás alakja: | nagygömb |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 120mm x 157mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 240° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 20W |