ELMARK - 5W 2700K E14 LED fényforrás Elmark (ELM 99LED829WW)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033642 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 550 Lumen |
| Fényforrás alakja: | gyertya |
| Foglalat: | E14 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 38mm x 98mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 360° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 5W |