ELMARK - 7, 2W 4000K E27 LED fényforrás Elmark (ELM 99LED838W)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030688 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 806 Lumen |
| Fényforrás alakja: | nagygömb |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 3 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 95mm x 136mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 360° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 7,2W |