ELMARK - 7W 4000K 38° 12V GU10 LED fényforrás Elmark (ELM 99LED841W)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6029820 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényáram: | 490 Lumen |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 3 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 50mm x 53 mm |
| Működtető feszültség: | 12V |
| Sugárzási szög: | 38° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 7W |