ELMARK - 7W 6500K 120° GU10 LED fényforrás Elmark (ELM 99LED831HECW)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6031215 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 700 Lumen |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 3 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 50mm x 56mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 120° |
| Színhőmérséklet: | hideg fehér |
| Teljesítmény: | 7W |