ELMARK - 8W 4000K E27 LED fényforrás Elmark (ELM 99LED910NEW)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6029776 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 880 Lumen |
| Fényforrás alakja: | kisgömb |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 45mm x 80mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 180° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 8W |