ELMARK - E14 3.5W 99LED363
0 / 5
0 / 5
A LED spotokat rendkívül hosszú élettartam jellemzi (30 000 óra). Akár 90 százalékos energiamegtakarítást is elérhet vele a hagyományos spot izzókal szemben, valamint hőtermelése is lényegesen alacsonyabb. 3.5W - meleg fehér Foglalat: E14 (menetes) Fényerő: 250 lm Színhőmérséklet (K): 2700 LED izzók száma: 48 db (SMD) Sugárzási szög: 120° Energiaosztály: A Hosszúság/átm. : 75 / 50 mm 230V 50-60 Hz CE, EMC és RoHS minősítésekkel rendelkező termék.
| Termék ID: | #6030523 |
| Élettartam: | 30000 óra |
| Energiaosztály: | A |
| Fejelés/foglalat: | E14 |
| Fényáram: | 250 lm |
| Fényhasznosítás: | 71 lm/W |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 3.5 W |
| Sugárzási szög: | 120 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Típus: | LED izzó |