ELMARK - E27 8W 2800-3200K (99LED769D)
5 / 5
5 / 5
Foglalat E27 (230 V) (Átalakítható!) Fogyasztás 8 Watt LED típusa / mennyisége Chip On Glass LED (6 db) Fényerő/fényáram 720 lumen Energiahatékonyság 90 lumen/Watt Fényerő megfelelőség 75 Wattos E27 izzó Színhőmérséklet Extra meleg fehér (2400-2600 K) Színvisszaadás (CRI) RA80 Sugárzási szög 360° Fényerőszabályzás: Igen fényerőszabályozható Élettartam 25 000 óra Kapcsolási ciklus: 15 000 Lámpa hossza 138 mm Lámpa átmérője 64 mm Tanúsítványok CE, RoHS Energiaosztály: F
| Termék ID: | #6027824 |
| Élettartam: | 25000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 720 lm |
| Fényhasznosítás: | 90 lm/W |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 8 W |
| Sugárzási szög: | 360 ° |
| Szabályozható: | Igen |
| Színhőmérséklet: | 2500 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |