ELMARK - T37 E27 9W 6400K 720lm (99LED903CW)
0 / 5
0 / 5
Névleges feszültség :230VTeljesítmény :9WSzínhőmérséklet :4000-4300KFoglalat :E27Fényáram :720lmÁtlagos élettartam :30000hFényforrás színe :FehérMárka :ELMARKMéretek (mm) :L:118/D:37Garancia :3+0Modell :LED STICKDimmerek :No
| Termék ID: | #6028340 |
| Élettartam: | 30000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 720 lm |
| Fényhasznosítás: | 80 lm/W |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 9 W |
| Sugárzási szög: | 180 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 6400 K |
| Típus: | LED izzó |