EMOS - 1, 8W 4000K E14 LED fényforrás Emos (EM ZF1D03)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033169 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 250 Lumen |
| Fényforrás alakja: | kisgömb |
| Foglalat: | E14 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 45mm x 80mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 360° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 1,8W |