EMOS - 13W 6500K E27 LED fényforrás Emos (EM ZQ5E64)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033263 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 1521 Lumen |
| Fényforrás alakja: | gömb |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 3 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 60mm x 120mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 150° |
| Színhőmérséklet: | hideg fehér |
| Teljesítmény: | 13W |