EMOS - 3, 3W 3000K 110° GU10 LED fényforrás Emos (EM Z75040)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6029899 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 200 Lumen |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 50mm x 56mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 110° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 3,3 W |