EMOS - 36W 4000K E27 LED fényforrás Emos (EM ZF5751)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6027539 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 6000 Lumen |
| Fényforrás alakja: | speciális |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 90mm x 245mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 330° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 36W |