EMOS - 4, 2W 2700K E14 R50 120° LED fényforrás Emos (EM ZQ7E21)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6029986 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Dimmelhető: | nem |
| Fényáram: | 470 Lumen |
| Fényforrás alakja: | reflektor |
| Foglalat: | E14 |
| Garancia: | 3 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | D: 50mm x 83mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 120° |
| Színhőmérséklet: | meleg fehér |
| Teljesítmény: | 4,2W |